Моля
влез
или се
регистрирай
.
Новини:
SMF - Just Installed!
Начало
Помощ
Търси
Вход
Регистрация
Клуб по народни танци ЧАНОВЕ
»
Централен Форум
»
Общи
»
Поздрави и Честитки 4
« назад
напред »
Формат за разпечатване
Страници: [
1
]
2
3
...
38
Надолу
Автор
Тема: Поздрави и Честитки 4 (Прочетена 277656 пъти)
sevalmag
Администратор
Абсолютен маниак
Публикации: 1019
Вече мога да танцувам народни танци, малко!
Поздрави и Честитки 4
«
-:
25 октомври , 2010, 11:38:51 pm »
Поради големия брой поздрави, които се натрупаха и поради факта, че се увеличаваме стремглаво (т.е. ще имаме повече поводи за поздрави) - откривам тази тема като продължение на съществуващите ( вече заключени).
Дано имаме много поводи и празници за да запълним още много такива теми ! Успех и поздрави на всички "чанчета"(настоящи и бъдещи - минали НЯМА)
Активен
Където свършват думите,... започва ТАНЦА !
almags
Отговорен Модератор
Често посещаващ
Публикации: 80
Re: Поздрави и Честитки 4
«
Отговор #1 -:
26 октомври , 2010, 08:57:44 am »
ИИИИИИИИИИИИИИИ Честит имен ден на всички които носят хубавото име Димитър, Димитрина и всички техни производни! Да сте живи и здрави и с достойнство да носите името си!
ИИИИИИИИИИИИИИИ Честит празник на всички строители! Да сте живи и здрави ииииии моля ви стройте по-малко ,че вече се настъпваме ;-)))))))))))))))
Активен
ilia_kab
Пристрастен
Публикации: 325
Рипни Калинке, да тропниме!
Re: Поздрави и Честитки 4
«
Отговор #2 -:
26 октомври , 2010, 10:11:35 am »
Честито на всички именнициииииии!!!
Да са ни живи и здрави и много щастливи!!!
И да почерпят
Наздраве!!!
Активен
Танцувам всичко. Пия само от това за което се пее в народните песни.
Инка
Абсолютен маниак
Публикации: 644
Re: Поздрави и Честитки 4
«
Отговор #3 -:
26 октомври , 2010, 10:42:25 pm »
Честито на всички празнуващи днес!! Да ви е живо и здраво името!! Всичко най най и весело празнуване!!!
Активен
"И танците на българите бяха като тях самите, като планините им, като вятъра, който свежда вековните им гори: шеметни, необуздани..."
"Дъщерята на Калояна", Фани Попова-Мутафова
Инка
Абсолютен маниак
Публикации: 644
Re: Поздрави и Честитки 4
«
Отговор #4 -:
01 ноември , 2010, 10:44:17 am »
Честит 1 Ноември!!! Нека не забравяме приноса на будителите!! Специално честитя на всички учители и хора, които работят с деца, в частност Ани от Русе.
Активен
"И танците на българите бяха като тях самите, като планините им, като вятъра, който свежда вековните им гори: шеметни, необуздани..."
"Дъщерята на Калояна", Фани Попова-Мутафова
sevalmag
Администратор
Абсолютен маниак
Публикации: 1019
Вече мога да танцувам народни танци, малко!
Re: Поздрави и Честитки 4
«
Отговор #5 -:
06 ноември , 2010, 09:52:09 am »
ИИИИИИИИИИИИ Честит рожден ден на Велин!
Да си жив и здрав, късметлия и хаирлия, да изиграеш още много хора и ръченици
с добри приятели!
Весел празник и наздраве!
Активен
Където свършват думите,... започва ТАНЦА !
Ванката
Модератор
Абсолютен маниак
Публикации: 643
Re: Поздрави и Честитки 4
«
Отговор #6 -:
06 ноември , 2010, 11:01:01 am »
Честит рожден ден и от мен!
Велине, голям рожден ден, чак юбилей!
Жив и здрав, щастие и любов!
Много приятели, хорА и ръченици и пак хорА!
Весел празник и ... Наздраве!
Активен
Народното творчество е творчество, което се създава от народа. Толкоз.
didka.z
Гост
Re: Поздрави и Честитки 4
«
Отговор #7 -:
06 ноември , 2010, 11:37:33 am »
Маке, да ти е честит рождения ден
!
Бъди жив и здрав, много щастлив и все така хороигрив! И...лека работа
!
Активен
Ванката
Модератор
Абсолютен маниак
Публикации: 643
Re: Поздрави и Честитки 4
«
Отговор #8 -:
08 ноември , 2010, 11:02:15 am »
Честит рожден ден на yarka2001 !
Дени, жива и здрава да си, да играеш много хорА, да се наслаждаваш на живота и приятелите да те радват!
За пороци и таланти нищо няма да казвам, ама любовта няма да я пропусна!
Айде весело и наздраве!
Активен
Народното творчество е творчество, което се създава от народа. Толкоз.
velina
Гост
Re: Поздрави и Честитки 4
«
Отговор #9 -:
08 ноември , 2010, 12:39:28 pm »
И аз искам да честитя и тук Рождения ден на моята мумия Деница Барбукова (yarka2001)!
Муми, бъди жива, здрава и все така лъчезарна! Продължавай да ни заразяваш с весело настроение!
Активен
yarka2001
Гост
Re: Поздрави и Честитки 4
«
Отговор #10 -:
08 ноември , 2010, 02:24:44 pm »
ХО - ХО БЛАГОДАРЯ НА ВСИЧКИ, А ТОВА С ПОРОЦИТЕ ЩЕ ГО УТОЧНЯ СЪС СЪПРУГАТА МИ
Активен
sevalmag
Администратор
Абсолютен маниак
Публикации: 1019
Вече мога да танцувам народни танци, малко!
Re: Поздрави и Честитки 4
«
Отговор #11 -:
09 ноември , 2010, 04:49:35 pm »
Честит Рожден Ден на "Аnnito"!
Да си жива , здрава, усмихната и щастлива, и ........всичко най-хубаво!
Много хорца да научиш и с много приятели да си ги танцуваш!
Наздраве!
Позабравихте си приятелите във форума, май !?
«
Последна редакция: 09 ноември , 2010, 04:52:01 pm от sevalmag
»
Активен
Където свършват думите,... започва ТАНЦА !
Инка
Абсолютен маниак
Публикации: 644
Re: Поздрави и Честитки 4
«
Отговор #12 -:
09 ноември , 2010, 09:18:04 pm »
Честит рожден ден на Annito!!! Да си жива и здрава, всичко най най!!!
Честит рожден ден на патерци и на Денито Барбукова. Бъди щастлива и обичана!!!
Активен
"И танците на българите бяха като тях самите, като планините им, като вятъра, който свежда вековните им гори: шеметни, необуздани..."
"Дъщерята на Калояна", Фани Попова-Мутафова
Ванката
Модератор
Абсолютен маниак
Публикации: 643
Re: Поздрави и Честитки 4
«
Отговор #13 -:
11 ноември , 2010, 10:21:22 am »
Честит рожден ден на Petya!
Жива и здрава
Много щастие, любов и хубави емоции!
И като се замисля скоро не съм те виждал!
Айде весело изкарване и Наздраве!
Активен
Народното творчество е творчество, което се създава от народа. Толкоз.
Инка
Абсолютен маниак
Публикации: 644
Re: Поздрави и Честитки 4
«
Отговор #14 -:
11 ноември , 2010, 02:03:18 pm »
Честит рожден ден и от мен!!! Бъди жива и здрава!!! Приятно празнуване с любимите хора
Активен
"И танците на българите бяха като тях самите, като планините им, като вятъра, който свежда вековните им гори: шеметни, необуздани..."
"Дъщерята на Калояна", Фани Попова-Мутафова
Формат за разпечатване
Страници: [
1
]
2
3
...
38
Нагоре
« назад
напред »
Клуб по народни танци ЧАНОВЕ
»
Централен Форум
»
Общи
»
Поздрави и Честитки 4